ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما هست: https://www.caspianlight.com.

دیدگاه‌ها

قوانین و اصول فروشگاه کاسپین نور مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک می باشد و ثبت سفارش و خرید از فروشگاه کاسپین نور به منزله پذیرفتن قوانین این فروشگاه است. حمایت از حقوق مصرف کننده وظیفه ماست ، همانگونه که مشتری موظف به در نظر گرفتن قوانین مرتبط با کاربر می باشد


فروشگاه کاسپین نور به اطلاعات خصوصی افراد احترام گذاشته و از آن حفاظت میکند. پس از ثبت هر سفارش فروشگاه کاسپین نور وظیفه دارد کالای مورد نظر را سالم و در اسرع وقت به دست مشتری برساند. هزینه ارسال به طور اتوماتیک نسبت به شهر مقصد محاسبه و در سبد خرید قید میگردد. کاربر میتواند در صورت انصراف از خرید کالا را ظرف مدت یک هفته به فروشگاه بهبود تجهیز بازگرداند

ارسال

ارسال کالا پس از ثبت سفارش ظرف مدت ۱ تا حد اکثر ۴ روز کاری انجام خواهد شد.
ارسال کالا در شهرستانها به وسیله پست پیشتاز انجام میگیرد و هزینه ارسال به صورت اتوماتیک نسبت به شهر مقصد محاسبه می گردد.
لازم به ذکر است کالاهایی با حجم و یا وزن زیاد به صورت پس کرایه ارسال می شوند که هزینه آن به عهده مشتری می باشد

بازگشت کالا

شرایط بازگشت کالا و استرداد وجه

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

     در صورتی که کالای ارسال شده از نظر مدل ، ظرفیت ، رنگ و … با سفارش شما مغایرت داشت قبل از بازکردن جعبه با ما تماس بگیرید تا برای رفع مشکل رسیدگی صورت پذیرد.

·         توجه داشته باشید که کالای برگشتی برای هر امری باید دارای پک کامل و به صورت اولیه باشد و همچنین دارای برچسب فروشگاه کاسپین نور باشد و در غیر اینصورت توسط فروشگاه کاسپین نور دریافت نمی گردد.

·         ارائه شماره فاکتور و سفارش خرید برای رسیدگی به هر امری الزامی می باشد.

تماس با ما : ۰۹۱۲۵۸۱۶۸۸۳